The Green Hut

Belangrijkste voorzieningen

  • 12 m²
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Deze 1-slaapkamer The Green Hut Battle biedt plaats aan maximaal 4 gasten en ligt binnen 3 km van belangrijke historische bezienswaardigheden zoals de tuinen en gronden van Herstmonceux Castle. Deze 12 m² grote villa biedt gasten een ontspannende ervaring met een bubbelbad.

    Het Kasteel van Herstmonceux is op 10 minuten rijden van deze hut gelegen. Deze gesitueerde in Battle The Green Hut is gelegen op 6 km afstand van de Windmolen en op 3,1 km van uitgaansgelegenheden zoals Cooden Beach Golf Club.

    Deze villa heeft een eetgedeelte en een kitchenette, waar gasten kunnen genieten van het uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De gesitueerde in Battle The Green Hut beschikt over een waterkoker, een koelkast en keukengerei in een kitchenettegedeelte om te koken. Deze 1-badkamer woning bevindt zich op 20 minuten rijden van Battle station, waardoor toeristische attracties in Battle gemakkelijk bereikbaar zijn.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij The Green Hut Battle

    Deze villa heeft een eetgedeelte en een kitchenette, waar gasten kunnen genieten van het uitzicht op de zee. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Green Hut Battle Bedden foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 12 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij The Green Hut Battle

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van The Green Hut Battle

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze hut een keuken?
      Ja, in deze hut is een kitchenette beschikbaar.
    • Is deze villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar deze villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van The Green Hut?
      Gasten van The Green Hut kunnen onder andere het Kasteel Pevensey (6 km), Cooden Beach Golf Club 3) en The Observatory Science Centre 3,1) verkennen.
    • Biedt The Green Hut spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in The Green Hut verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Green Hut Battle